Zestaw małego piłkarza

Zestaw małego piłkarza
Zestaw małego piłkarza
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Powoli czuć powiew wczesnej wiosny, która zaprasza wszystkich na boiska piłkarskie. Zwłaszcza najmłodsi nie mogli się doczekać końca zimy, błagalnym wzrokiem wypatrując promieni słonecznych. Wreszcie mogą udać się do sklepu i razem z rodzicami wybrać strój piłkarski, który będzie im służył przez najbliższy sezon.

Dzieci często się zniechęcają i trudno jest podtrzymać ich uwagę. Dlatego rodzice powinny być zaangażowane w zakupy, aby później nie mieć do nas pretensji, że wybraliśmy brzydką koszulkę czy niewygodne buty. Mały piłkarz jest bardzo wymagający, bowiem później porównuje swój strój z rówieśnikami i nie chce wypaść blado na ich tle. Zatem czas na zakupy!
Koszulka

W tym wieku dużą rolę odgrywa kolor, wzory czy nadrukowane na plecach nazwisko czy ksywa. Takie detale potrafią zachęcić młodego zawodnika to większego zaangażowania w grę. Odpowiedzialny rodzic jednak zdaje sobie sprawę, że istotne jest zdrowie dziecka, dlatego powinien zwrócić uwagę na inne aspekty, takie jak skuteczne odprowadzanie potu czy komfort podczas biegania. Widoczna na zdjęciu koszulka ponadto daje gwarancję suchości. Grając w piłkę, zawodnik ma pełną swobodę ruchów, a ciekawym rozwiązaniem jest zamontowanie specjalnych paneli wentylacyjnych po bokach.

Komfort zapewnia także lekka konstrukcja, a trwały materiał pozwoli cieszyć się użytkowaniem przez wiele lat, chyba że nasz brzdąc z niej wyrośnie. Może być wykorzystywana także w innych dyscyplinach sportowych, niekoniecznie podczas treningu czy meczu piłkarskiego. Uniwersalność to jej drugie imię.
Spodenki

Strój piłkarski nie mógłby być kompletny bez spodenek, które zazwyczaj są dopasowane stylistycznie do koszulki. Również powinny odprowadzać wilgoć na zewnątrz, zapewniając komfort przez cały mecz czy trening. Polecamy szczególnie spodenki wyposażone w specjalny system Dri-Fit, który został stworzony z myślą o aktywnych sportowcach, którzy regularnie ćwiczą. Dzięki niemu mamy wentylację na najwyższych poziomie. Natomiast mikrowłókna odpowiadają za szybsze wyparowywanie wilgoci. Cały czas nasze dzieci mają uczucie lekkości, nic im nie krępuje ruchów podczas biegu, nie zdążą się zniechęcić.

Dalszym kompletowaniem sprzętu piłkarskiego dla małego zawodnika zajmiemy się w następnym artykule, do lektury którego już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

Inne artykuły:

About