Żyjmy zdrowo!

Żyjmy zdrowo!

rp_sport64.jpgW ostatnich latach w mediach, wśród gwiazd i celebrytów bardzo propagowany jest zdrowy styl życia. Różnego rodzaju diety (bezglutenowe, wysokobiałkowe czy niskotłuszczowe) są często promowane przez piosenkarki czy modelki, a tym samym nierzadko stosowane przez (zwykle zapatrzone w idoli) nastolatki.

Naturalnie nie ma nic złego w dietach (należy zapomnieć o niebezpiecznych głodówkach!), jak najbardziej warto odżywiać się racjonalnie, jednak poza tym – aby rzeczywiście być zdrowym – warto po prostu być aktywnym fizycznie. Sport jest kluczem do osiągnięcia wymarzonej sylwetki, wzmocnienia układu odpornościowego i osiągnięcia równowagi psychicznej, bo jak wiadomo: w zdrowym ciele – zdrowy duch!
Od czego najlepiej zacząć przygodę ze sportem? Warto rozważyć rozpoczęcie biegania ? na początek dwa/trzy razy w tygodniu, spokojnym tempem pokonywać nieduże dystanse. Jeśli jednak na samo hasło jogging robi nam się słabo można pomyśleć o zakupie roweru miejskiego i jeżdżeniu nim do pracy, a w weekend na wycieczki za miasto. Warto żyć zdrowo, jednak pamiętajmy – róbmy to z głową.

Inne artykuły:

1 Comment

  1. Sprzęt jeździecki

    Bardzo podoba mi się szata graficzna portalu.

About