Paintball i polowanie na zakupy grupowe

Paintball i polowanie na zakupy grupowe

Paintball to świetna zabawa na której spotykają się znajomi żądni wrażeń. Grają kobiety z mężczyznami, nie ma specjalnych ograniczeń. Ważne jest podejście i strategia. O grze i sposobie na poznawanie nowych miejsc poprzez zakupy grupowe szerzej w artykule.
Paintball

Zabawa w paintball wymyślona została przez trzech znajomych z Hampshire w 1981 roku. Od tego momentu rozwój paintballa na świecie jest bardzo dynamiczny. Odbywają się międzynarodowe turnieje oraz założone zostały ligi w poszczególnych państwach.

Istnieją dwie główne odmiany paintballa: speedball oraz woodsball.

Ta pierwsza jest sportową wersją ze specjalnie przygotowanymi miejscami do gry. Z kolei woodsball opiera się na tym co użytkownicy znajdą w danym miejscu.

Wielka popularność sprawia, że scenariuszy gry w paintball jest mnóstwo, najbardziej popularny polega na przejęciu flagi drugiej drużyny. Przy pomocy półautomatycznego markera, pojemnika na kulki, maski ochraniającej i ubrania ochronnego należy poprzez odpowiednią strategię i celne oko wyeliminować graczy z drużyny przeciwnej. Eliminacja polega na trafieniu kolorową kulką w gracza. Ponieważ w grze strzela się do drugiej osoby najważniejsze jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

Z ciekawych odmian należy wspomnieć o paintballu zimowym, który różni od letniego, specjalnymi białymi kombinezonami i kulkami odpornymi na niskie temperatury. Zaletą białego kombinezonu jest maskowanie w trakcie gry i bardzo klimatyczna zabawa.

Zakupy grupowe

Aby zagrać w paintballu warto rozważyć oferty zakupów grupowych. Grupowe zakupy cechują bardzo duże zniżki i urozmaicone miejsca rozgrywania gry. Dzięki zebraniu się wielu osób chętnych na kupno, ceny obniżane są powyżej 50%. Natomiast aby oferta była ciekawa dla kupujących wybierane są atrakcyjne miejsca, jak podziemne lochy czy specjalne hale. Zaletą jest możliwość poznawania nowych scenariuszy rozgrywek oraz wybranie takich do których chętnie będzie się wracać.

Paintball jest grą rozrywkową, dzięki której można spędzić czas z przyjaciółmi na powietrzu, aktywnie wypoczywając.

Inne artykuły:

About