Odpowiedni strój na rowerowe wycieczki i kolarskie wyścigi

Odpowiedni strój na rowerowe wycieczki i kolarskie wyścigi
Odpowiedni strój na rowerowe wycieczki i kolarskie wyścigi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Odpowiedni strój na rowerowe wycieczki i kolarskie wyścigi
Niezależnie od tego czy jeździmy na rowerze rekreacyjnie, czy trenujemy codziennie pod kątem sportowych zawodów, odzież na rower powinna być odpowiednio dobrana i mieć cechy, których nie posiada zwyczajny dres. Przecież komfort jeżdżenia nie zależy tylko od jakości roweru czy dróg, po których się poruszamy.
Na rowerze wygodnie i ciepło

Podczas treningu na rowerze albo zwykłej rowerowej wycieczki mogą nas spotkać różne niespodzianki: od nagłego deszczu, zimnego wiatru, po palące słońce. Dlatego ubranie na rower powinno przede wszystkim umożliwiać skórze oddychanie i utrzymywać ciepło. Pot, który pojawia się na skórze podczas wysiłku fizycznego natychmiast musi być odprowadzany na zewnątrz, gdyż podczas postoju chłodzi i sprawia, że szybko odczuwamy zimno. Pot na skórze także powoduje namnażanie się bakterii i nieprzyjemny zapach skóry.
Ubranie na rower – nasza druga skóra

Ubrania rowerowe, takie jak w sklepie 4f http://4fsklep.pl/odziez_rowerowa_meska,24,0.html nie tylko pozwalają skórze oddychać, chronią przed zimnem, ale także są wygodne i estetycznie wykonane. Koszulki świetnie przylegają do skóry, mają także elementy odblaskowe, a spodnie posiadają miękkie wkładki, które nie tylko zapobiegają otarciom skóry podczas dłuższej jazdy, sprawiają, że siodełko wydaje się miękkie i wygodne, ale także działają antybakteryjnie. Dzięki takiej, odpowiedniej na rower odzieży można poprawić swoje wyniki, czuć się lepiej podczas jazdy, także rekreacyjnej i bezpieczniej.

Inne artykuły:

About