Na plaży tylko w pięknym kostiumie

Na plaży tylko w pięknym kostiumie
Na plaży tylko w pięknym kostiumie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Na plaży tylko w pięknym kostiumie

Niezależnie od tego czy wypoczywamy na greckiej plaży, nad basenem w egipskim hotelu, czy pod parasolem na Dębkach, właściwy strój kąpielowy może sprawić, że będziemy czuły się jak boginie. I nawet mankamenty figury staną się niezauważalne.
Jak popsuć efekt?

Właściwy dobór kostiumu kąpielowego może podkreślić piękny biust, wyszczuplić pośladki, zamaskować wystający brzuszek. Źle skrojony z kolei małej pupie doda kilka kilogramów, a okrągłe piersi spłaszczy do wyglądu amerykańskiego pancakes’a z syropem klonowym. Dlatego warto najpierw przyjrzeć się sobie w lustrze, a potem poszukać takich fig i biustonosza albo takiego kostiumu jednoczęściowego, w którym zwrócimy na siebie uwagę mężczyzn i wzbudzimy zazdrość niejednej kobiety.
Strój może zrobić wiele dobrego

Panie z małym biustem mogą sięgnąć po kostium kąpielowy typu push-up, który podniesie i uwydatni nawet najmniejsze piersi. Młode mamy, których brzuszek nie jest już tak płaski jak dawniej, mogą wybrać jednoczęściowy kostium, który dzięki kontrastom kolorów i marszczeniom w talii przykryje niedoskonałości, albo dwuczęściowy z wysokim stanem. Duży biust z kolei wymaga dobrego podtrzymania i biustonosza, który utrzyma go w ryzach nawet podczas skoków do basenu czy gry w plażową siatkówkę. Warto obejrzeć jak najwięcej modeli, porównać je ze sobą, zamówić do domu przez stronę internetową http://lavel.pl i zdecydować się na najlepsze rozwiązanie, zarówno jeśli chodzi o krój, jak i kolory wybranego kostiumu. A potem pozostanie już tylko cieszyć się wakacjami.

Inne artykuły:

About